11 czerwca 2016

Bulwary Wiślane i Park Fontann w Warszawie

Kochani!

Jeśli nie macie pomysłu na spędzanie weekendu w Warszawie to polecam Wam wszystkim wybrać się nad Wisłę na Bulwary albo na pobliski Multimedialny Park Fontann. Jak dla mnie to idealne miejsce dla mnie, uwielbiam tam przychodzić i robić zdjęcia. Dziś również byłam i specjalnie dla Was zrobiłam zdjęcia. Mam nadzieję, że ktoś z Was zachęci się do spaceru w te miejsca :) 
Oprócz tego wrzucam też kilka zdjęć z warszawskiej starówki oraz Krakowskiego Przedmieścia :)


BULWARY WIŚLANE 

MULTIMEDIALNY PARK FONTANN


STARÓWKA I KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
7 komentarzy:

 1. jakie świetne zdjęcia! takie wakacyjne. :) ogromnie podobają mi się te globusy i park fontann. ostatnio mówili o nim chyba w telewizji!
  pamiętam, że podczas mojego pobytu w Warszawie, obok zamku spacerowała sobie... panda. :D z tego, co widzę, teraz przyszedł czas na Kubusia Puchatka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Pandę już też widziałam, a teraz jest Kubuś i Tygrysek też był, tylko nie zrobiłam mu zdjęcia :) kiedyś chodził też Krecik a czasami i syrenka warszawska :)

   Usuń
 2. Przyjedź w wakacje na Jurę, tu dopiero są zachwycające widoki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś przyjadę ;) właśnie zaczęłam zbierać pieniądze na nowe podróże ;)

   Usuń
 3. Oo jak fajnie, że trafiłam akurat na ten wpis!
  Wybierałam się do Warszawy pod koniec czerwca, ale jak zobaczyłam ile utrudnień w związku z tym szczytem NATO to przekładam o miesiąc.
  Myślę, że zainspiruję się kilkoma miejscami.
  Bulwar wygląda zachęcająco, szczególnie w taki słoneczny dzień!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że mogłaś się zainspirować moim postem do zwiedzania Warszawy a szczególnie tych miejsc, które pokazałam :) bo to moim zdaniem dwa najpiękniejsze miejsca do spacerowania latem w stolicy. Oj tak, Warszawa często bywa blokowana, kiedy przyjeżdżąją jacyś politycy zagraniczni. Kilka lat temu 4 czerwca był u nas prezydent Obama (i nie tylko, chyba inni też) i w tamtym czasie przyjechała do mnie koleżanka i chciała pozwiedzać Warszawę, ale musiałyśmy się ograniczyć bo nie było jak dojechać w niektóre miejsca.

   Usuń
 4. Ciekawe zdjęcia, nie znałem jeszcze Warszawy z tej strony:)
  Dziękuję za pocztówkę z Lublina!

  OdpowiedzUsuń

Jestem taka piękna

Jestem taka piękna - to tytuł jednej z ostatnich komedii, którą miałam okazję oglądać w kinie. Wybrałam się na niego jakiś czas temu. Reklam...