01 stycznia 2016

Moje Postanowienia 2016!

Hej!

Witajcie w Nowym Roku :)

Nowy Rok warto rozpocząć od postu, w którym wypiszę moje wszystkie postanowienia. Dzięki temu będę miała jeszcze więcej determinacji aby je zrealizować przez najbliższe 12 miesięcy.Ale zanim to napisze, chciałabym wszystkim moim Czytelnikom złożyć najlepsze życzenia na Nowy Rok 2016!!! Niech to będzie dla wszystkich pomyślny rok, rok spełnionych marzeń. Nie poddawajcie się, nawet w najtrudniejszych sytuacjach zawsze jest jakieś wyjście. Warto pokazać, samemu sobie, że jesteśmy silniejsi od naszych słabości :) Tego wszystkim życzę! :)


MOJE POSTANOWIENIA NA NOWY ROK

1. Znaleźć stałą pracę
2. Koncerty Bajmu - przynajmniej 2 (Warszawa, Lublin)
3. Koncerty Roberta Janowskiego - przynajmniej 2 :D jeszcze nie znam miast :)
4. Koncert Mariah Carey w Krakowie w kwietniu
5. Zgłosić się do odcinka specjalnego Jaka to melodia? :)
6. Tygodniowe wakacje nad morzem
7. Podróż do Wrocławia (ZOO, Ogród Japoński)
8. Zapisać się na kurs przewodnika po Warszawie i rozpocząć go :) (jesienią)
9. Nauczyć się być bardziej odporną na tzw. "trudnych ludzi"/ krytykę itd.
10. Być mniej egoistyczną w kontaktach z przyjaciółmi (więcej dawać niż brać)
11. Wyjazd w góry z przyjaciółką Kasią Dudziak :)
12. Dbać o regularne wpisy na blogu i zdobyć kolejnych, nowych czytelników :)


A oto zdjęcia z mojego wczorajszego spaceru po Parku Skaryszewskim i Saskiej Kępie

14 komentarzy:

 1. Powodzenia w realizacji!
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, trzymam kciuki za wszystkie Twoje postanowienia! :) Mam nadzieję, że uda Ci się je zrealizować i koniecznie daj tu znać jeśli znów będziesz w Jaka to melodia! :)
  Ogród Japoński ♡ brzmi super! Ja dwa lata temu miałam jechać, ale tacie skończyła się ważność dowodu i nie mogliśmy jechać. Może innym razem, w sumie dobrze, że mi o tym przypomnialas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kinga :) Oczywiście, dam znać jak tylko się dostanę na nagranie. Wrocław to kolejne duże miasto w Polsce, które od dawna chcę zwiedzić, a jeszcze nie miałam okazji. A są tam właśnie 2 obiekty - ZOO i Ogród Japoński, które koniecznie chcę zwiedzić. także w przyszłym roku czeka mnie jeszcze więcej podróży - i koncertowych i turystycznych.

   Usuń
 3. Masz bardzo muzyczne postanowienia. :-) Oby wszystko, o czym marzysz, Ci się spełniło. :-) Wszystkiego najlepszego w nowym 2016 roku. Niech będzie dobry, szczęśliwy i pełen uroku. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo muzyka jest ważną częścią mojego życia od zawsze :) Dlatego wiele moich marzeń dotyczy muzyki. Dziękuję. Tobie też życzę wspaniałego roku i spełnienia Twoich marzeń ;)

   Usuń
 4. trzymam kciuki, żeby wszystkie Twoje postanowienia spełniły się w tym roku! a jeśli nie wszystkie to 99% :) rzeczywiście, obie mamy dość podobne priorytety w życiu - muzyka i podróże. osobiście w tym roku odpuściłam sobie jakieś konkretniejsze postanowienia, bo i tak i tak mi one nigdy nie wychodziły i zostały tylko trzy ogólne - schudnąć (plan na ten rok - 10kg), kilka podróży po Polsce i za granicą oraz przeczytać w końcu te 52 książki w roku. może tym razem uda się je spełnić?

  co do zdjęć to ostatnio czytałam w jakiejś gazecie artykuł o Saskiej Kępie i odkryłam, że znajduje się tam sfotografowany przez Ciebie pomnik Osieckiej. bardzo lubię tego typu pomniki więc z przyjemnością obejrzałam jego kilka ujęć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w realizacji planów! To ma być bardzo intensywny rok :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie 2 lata były dla mnie mniej intensywne, miałam wrażenie, że czas mi ucieka a ja nic nie robię, ale teraz chcę to zmienić :)

   Usuń
 6. Trzymam Kochana kciuki za wszystkie Twoje plany na ten rok! Niech wszystkie te postanowienia spełnią się, abyś mogła być w pełni szczęśliwa :)! Szczęśliwego Nowego ROku ;)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Karlin :) Może ten rok będzie w końcu w pełni szczęśliwy a nie smutny :)

   Usuń
 7. Życzę powodzenia w realizacji planów! Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jestem pewna, że większość z tych postanowień uda Ci się zrealizować. widziałam na instagramie i blogu, że pracy szukasz - i dobrze, sama się nie znajdzie, niestety. oby tylko trafiła się jakaś dobrze płatna.
  co do koncertów - jeśli czas, budżet i zdrowie pozwoli, myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie. :D
  zawsze najtrudniejsze są postanowienia dotyczące zmiany zachowania... ja zdecydowanie za często wszystkim się przejmuję, jestem "zbyt miła dla ludzi". ale czy można się tego oduczyć? nie wiem...
  życzę Ci powodzenia, wytrwałości i cierpliwości w spełnianiu postanowień!
  +zdjęcia piękne. :)

  OdpowiedzUsuń

Wielkanocny spacer po Warszawie

Drodzy Czytelnicy! Z okazji Świąt chciałabym złożyć Wam spokojnych, słonecznych, ciepłych i wiosennych świąt. Niech będzie to dla Was czas ...