31 grudnia 2014

Moje najpiękniejsze chwile 2014 roku

Witajcie, 
Dziś jak wiadomo Sylwester. Dzień, w którym musimy pożegnać rok 2014, a przywitać nowy - 2015 rok. Dzisiejszy dzień jest też odpowiednim czasem na podsumowanie minionych 12 miesięcy. Warto zrobić sobie takie podsumowanie, zastanowić się, co nam się udało, jakie marzenia się nam spełniły, a co jeszcze trzeba zrealizować. Ja również przystąpiłam do takich podsumowań i chciałam tutaj przedstawić moje najpiękniesze chwile roku 2014. 

1. KONCERT GAROU W WARSZAWIE 


W lutym minionego roku miałam przyjemność uczestniczyć, wraz z przyjaciółką Kasią, w przepięknym koncercie kanadyjskiego piosenkarza Garou. Koncert był wspaniały, dzięki temu jeszcze bardziej polubiłam jego głos i już na początku przyszłego roku wybieram się na jego kolejny koncert. Tym razem do Poznania! 


2. SPOTKANIE Z PRZYJACIÓŁKĄ W JAKA TO MELODIAMam 3 najbliższe przyjaciółki, które są dla mnie bardzo ważne, ale niestety każda z nich mieszka w innym mieście niż ja. Dalego, każde spotkanie z nimi daje mi ogromną radość. Jest niemal moim osobistym świętem. Jedna z moich przyjaciółek nie może tak często podróżować, jakby chciała, dlatego rzadko się spotykamy. Mam na myśli Anię, o której opowiadałam wam W TYM POŚCIE. W tym roku spotkałyśmy się w kwietniu, kiedy to Ania grała w programie Jaka to melodia? :) 3. KONCERT PECTUSA I WEEKEND Z MONIŚ 


Trzecią moją przyjaciółką jest Moniś z Rzeszowa, o której PISAŁAM TUTAJ  która jest dla mnie jak siostra. Co ja bym bez niej zrobiła? Dlatego przynajmniej raz w roku musimy się spotkać. W tym roku spotkałyśmy się 2 razy, najpierw w maju na koncercie jednego z naszych dwóch ulubionych zespołów - Pectusa. Wcześniej bardzo lubiłam chłopaków z tego zespołu, ale od tamtego koncertu pokochałam ich jeszcze bardziej :D są niesamowici, mają czas dla każdego po koncercie, nikogo nie olewają i podpiszą każdą płytę i zrobią sobie zdjęcie do ostatniej chętnej osoby ;) My także miałyśmy tą przyjemność. 

4. KONCERT BAJMU W WĄGROWCU I WEEKEND Z KASIĄ 


Dla mnie koncerty/muzyka oraz spotkania z przyjaciółmi są dla mnie czymś wyjątkowym, dlatego moje najważniejsze chwile dotyczą najczęściej moich muzycznych wyjazdów plus spotkania z przyjaciółkami, z którymi mogę dzielić moją pasję. Dlatego kolejnym fajnym wydarzeniem tego roku był mój imienionowy wyjazd na koncert do Wągrowca, gdzie grał Bajm - mój ukochany zespół. Byłam tam razem z Kasią z Gniezna. Spędziłam z nią wspaniały weekend.

 Dzień wcześniej byłyśmy w poznańskim zoo,i mimo deszczu, bardzo mi się podobała ta wycieczka. Poznańskie ZOO jest wspaniałe, zupełnie inne od warszawskiego i chociaż uwielbiam stołeczne zoo, w którym pracuję, to poznańskie po prostu jest jeszcze bardziej Mega. I to dosłownie, bo jest o wiele większe niż warszawskie. Oto zdjecia z tego ogrodu. 5. JAKA TO MELODIA - ODCINEK 1
Jednak najpiękniejszym wydarzeniem tego roku był dla mnie występ w programie Jaka to melodia? Miałam przyjemność zagrać w dwóch odcinkach. W pierwszym z nich, nawet nie wiem jakim cudem, udało mi się dojść do finału. W drugim miałam mniej szczęścia, ale to dlatego,że grałam z Mistrzem Mateuszem Rozmiarkiem, który dziś będzie walczył w Finale Roku :)
Bardzo miło wspominam te dwa odcinki. Poznałam nowe, wspaniałe osoby, dzięki uczestnictwu w tym programie, ponadto wygrałam trochę pieniędzy, pozbyłam sie tremy w pewnym stopniu. Bardzo długo się do tego przygotowywałam i opłacało się :) Czekam na następne swoje odcinki, mam nadzieje,że uda się znowu tam wystąpić. 


6. TELEFON OD ROBERTA JANOWSKIEGO Z RADIA ZŁOTE PRZEBOJE O tym wydarzeniu wspomniałam niedawno na blogu, ale z przyjemnością przypomnę Wam,że w grudniu, a dokładniej 10 grudnia o godzinie 11.46 po raz pierwszy zadzwonił do mnie Robert Janowski, którego baaaaaardzo lubię :D Nawet nie wiecie, jakie to cudowne uczucie usłyszeć w telefonie "Dzień dobry, tu Robert Janowski". W tamtej chwili moja świadomość została wyłączona ;) aż do tego stopnia,że zapomniałam tekstu mojej ukochanej piosenki Bajmu "Szklanka wody", gdy Robert poprosił mnie o zaśpiewanie fragmentu :P To niesamowite móc rozmawiać z nim o moich muzycznych pasjach, w postaci Bajmu i ich muzyki. A tak apropos Bajmu, a raczej Beaty. Dziś po raz drugi Beata została babcią. Kasia - jej córka, dziś urodziła swoje drugie dziecko - Zosię :) Cudownie :D A wracając do Roberta to nie tylko miałam przyjemność z nim porozmawiać przez telefon i to na antenie radia, to jeszcze dostałam wspaniałą płytę z kolędami. A to wszystko dzięki jednej z moich przyjaciółek :) dziękuje Ci Aniu. Kocham Cię <3 


I to by było na tyle moich najpiękniejszych chwil mijającego roku. Ważne było też jeszcze dla mnie założenie tego bloga, dzięki czemu mogę się tutaj wypowiadać na różne tematy, pisać o swoim życiu, dzielić się z Wami tym co myślę o różnych sprawach. Cieszę sie,że podjęłam ten krok. Wcześniej kilka razy próbowałam zakładać bloga i pisać, ale potem nie miałam motywacji do pisania. Jednak bardzo chciałam to robić. Teraz jednak się nie poddałam i starałam się regularnie tutaj pisać. 

A Wy, jak wspominacie 2014 rok? Piszcie w komentarzach, jeśli chcecie. 

1 komentarz:

  1. Widzę Aniu, że to był naprawdę wspaniały rok. Życzę Ci aby kolejny był dla ciebie równie udany. Dla wszystkich nas. Wspaniały post.

    Szczęśliwego Nowego Roku Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Buziaki

    OdpowiedzUsuń

Rozdział 14

RODZIAŁ 14 Tego dnia Marek bardziej niż wściekły. Szedł prędkim krokiem w stronę gabinetu dyrektora. - Panie Dyrektorze – zaczął - Słuch...